Multibank FID-102
Нашата изключително компактна и практична мултифункционална лежанка на невероятно изгодна цена – тук в Megafitness.Shop.
Идеалната лежанка за начинаещи и любители на сериозните силови тренировки.
Отличава се с добри възможности за регулиране, стабилна и устойчива конструкция, както и висока товароносимост – ненадмината в своя ценови клас!
-
изработена от здрава квадратна стоманена тръба – 8 x 4 см
-
висока товароносимост – до 250 кг
-
удобна подплата с дебелина около 5,8 см
-
облегалка – 6 степени на регулиране, от хоризонтално положение до 89°
-
седалка – 3 степени на регулиране
-
удобен и сигурен механизъм за настройка с фиксираща релса
-
с гумени крачета – против хлъзгане и щадящи пода
-
собствено тегло: около 21 кг
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-FID-102 |
| Марка | Megafitness Shop |
| Серия | 500 |
| Дължина | 113,5 см |
| Ширина | 63 см |
| Височина | 51,5 см |
| Максимално натоварване | до 250 кг |
| Подплата / дебелина | Черна изкуствена кожа / 5,5 см |
| Размер на лежащата повърхност (Д х Ш) | 117,5 x 26 см |
| Регулиране на облегалката | 6 степени |
| Регулиране на седалката | 3 степени |
| Транспортни колела | Не |
| Тегло | 21 кг |
| Цвят | Черен, сатенен мат, прахово боядисан с фина текстура |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H |
| Гаранция | 3 години |

