ATX® Ruderbank – Seal Row Bench
Класическа лежанка за гребане с щанга
ATX® Ruderbank Seal Row Bench е професионална лежанка, предназначена за упражнението Seal Row – гребане с щанга от легнало положение върху опора. Благодарение на прецизните размери, регулируемите куки за щангата и стабилната конструкция, тази лежанка осигурява максимален обхват на движение, безопасност и ефективност при тренировките на гърба.
Предимства
-
Широка и устойчива поставка за щангата – ширина 120 см
-
Подходяща за всички стандартни олимпийски и специални щанги
(напр. Camber Bar) с вътрешно разстояние между дръжките минимум 124 см -
11-степенно регулиране на J-куките за прецизно задаване на стартова и крайна позиция
-
J-куки с дебела защитна облицовка за предпазване на щангата
-
Широка и удобна тапицирана опора в областта на бедрата и таза – гарантира стабилна позиция
-
Стъпало за лесно качване и слизане
-
Максимален обхват на движение благодарение на изтънена конструкция в зоната на издърпването
-
Транспортни колела и дръжка за лесно преместване
-
Изключителна стабилност и товароносимост – до 500 кг
-
Прахово боядисване – черен сатен, фина структура
-
Сертификат за професионална употреба – EN 20957 Class S
Технически данни
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Артикул № | ATX-SRB-700 |
| Марка | ATX |
| Дължина | 1422 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Височина | 950 мм |
| Максимално натоварване | 500 кг |
| Регулировка на облегалката | Не |
| Регулировка на седалката | Не |
| Тегло | 65 кг |
| Цвят | Черен сатен, прахово боядисан (фина структура) |
| Сертификат | EN 20957 I.II.IV – S |
| Гаранция | 3 години |

