ATX® Сгъваема мултифункционална лежанка за тежести | Multibank
Много стабилна и регулируема лежанка за тренировки.
Сгъва се компактно – побира се дори под диван или легло.
Идеална за удобно съхранение или за мобилна употреба.
-
Облегалка с 8 степени на регулиране
-
Седалка с 3 степени на регулиране
-
Лесно и бързо сгъване
-
В сгънато състояние е с много ниска височина – подходяща за съхранение или транспортиране
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
Универсална лежанка за тежести / мултифункционална лежанка
-
В сгънато състояние – само 11,5 см височина, изключително компактна
-
Отлични ъгли на регулиране
-
Висококачествени лагерни оси за плавна и точна настройка
-
Удобна подплата
-
Лесна и бърза за употреба
-
Оборудвана с транспортни колела
Изработена от здрав квадратен стоманен профил,
товароносимост до 200 кг
Цвят: черен мат, прахово боядисан
Собствено тегло: около 22 кг
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-FMB-800-B |
| Марка | ATX |
| Дължина | 1300 мм (1400 мм в сгънато състояние) |
| Ширина | 420 мм |
| Височина | 450 мм (115 мм в сгънато състояние) |
| Максимално натоварване | 200 кг |
| Размер на лежащата повърхност (Д х Ш) | 1300 x 285 мм |
| Регулиране на облегалката | 8 степени |
| Регулиране на седалката | 3 степени |
| Тегло | около 22 кг |
| Цвят | черен мат, прахово боядисан |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H |

