ATX® Warrior Bench 2.0 – професионална мултифункционална лежанка по международни стандарти
ATX® Warrior Bench 2.0 съчетава перфектна ергономия, прецизна настройка и модерен дизайн. Тази професионална лежанка е създадена за сериозни тренировки и отговаря на всички изисквания на международните стандарти за студийно оборудване.
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
Прецизна система за регулиране с лазерна скала
-
14 степени на облегалката – от 0° до 83°
-
5 степени на седалката
-
Тихо движение благодарение на пластмасови водачи
-
Релефна, нехлъзгаща се платформа за стъпване
-
Интегрирани транспортни колела и дръжка за лесно преместване
-
Висококачествена многослойна пяна за комфорт и стабилност
-
Изключително здрава конструкция – издържа до 500 кг
-
Матово черно покритие с елементи от неръждаема стомана
-
Възможност за вертикално съхранение – пести място
Допълнителни опции (заден адаптер):
-
Разширена облегалка за глава
-
Приставка за коремни упражнения (Bauchklemme) – превръща лежанката в коремна пейка
-
Количка за съхранение на до 4 приставки
-
Съвместима с различни аксесоари и приставки от серията ATX
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-MBX-750 |
| Марка | ATX |
| Серия | 700 |
| Дължина | 1225 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Височина | 440 мм |
| Максимално натоварване | 500 кг |
| Размер на лежащата повърхност (Д х Ш) | 1160 x 270 мм |
| Регулиране на облегалката | 14 степени |
| Регулиране на седалката | 5 степени |
| Тегло | 48 кг |
| Цвят | Черен сатенен мат, прахово боядисан с фина текстура |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S |

