ATX® Multi Bench MBX-520 2.0
Регулируема лежанка за тежести / мултифункционална лежанка с адаптер за допълнителни приставки.
-
Отлична стабилност и устойчивост
-
Здрава конструкция с висока товароносимост – до 350 кг
-
Висококачествена подплата
-
Прецизна система за регулиране
-
9 степени на облегалката (с фиксиращ болт)
-
4 степени на седалката
-
Оптимални ъгли на позициониране – от -10° (отрицателен наклон) до 83°
-
Тясно лагерувана ос – без луфт или тракане на частите
-
Минимално разстояние между облегалката и седалката в оста на въртене – само 40 мм
-
Размери по международни стандарти
-
Транспортни колела и дръжка за лесно преместване
-
Защитни крачета – предпазват пода и осигуряват стабилност
-
Преден адаптер (Front Tube Adapter) с направляваща шина – за добавяне на различни приставки*
-
Германско инженерно качество – ATX® Quality Product
-
Сертифицирана за професионална употреба – EN 20957 I.II.IV Class S
Възможни приставки (опционални):
-
Модул за крака (разгъване и сгъване)
-
Машина за бицепс кърл
-
Пулт за бицепс
-
Опора за коремни упражнения
-
Приставка Pec-Fly
-
Количка за съхранение на до 4 приставки
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-MBX-520 |
| Марка | ATX |
| Серия | 500 |
| Дължина | 1375 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Височина | 445 мм |
| Максимално натоварване | 350 кг |
| Размер на лежащата повърхност (Д х Ш) | 1225 x 270 мм |
| Регулиране на облегалката | 9 степени |
| Регулиране на седалката | 4 степени |
| Тегло | 32 кг |
| Цвят | Черен сатенен мат, прахово боядисан с фина текстура |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H |

