ATX® Ultimate 2.0 – мултифункционална регулируема лежанка от най-висок клас
ATX® Multi Bench Ultimate 2.0 е универсална мултифункционална лежанка от най-висок клас, създадена по международни стандарти. Тя съчетава прецизна регулировка, изключителна стабилност и висококачествено покритие, което отразява типичното немско инженерно качество на ATX®.
Облегалката с 14 степени на регулиране и седалката с 4 позиции позволяват точно нагласяне на ъглите според вида упражнение. Освен това облегалката може да се регулира и в отрицателен наклон (-10°), което дава възможност за по-широк диапазон от упражнения.
Лежанката е снабдена с предна и задна приставка, към които могат да се монтират различни опции и аксесоари, разширяващи значително тренировъчния потенциал на уреда.
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
14 степени на облегалката: от -10° (отрицателен наклон) до 83°
-
4 степени на седалката
-
Изключително здрава стоманена конструкция
-
Товароносимост до 500 кг
-
Тиха работа благодарение на пластмасово покритие в системата за регулиране
-
Прецизна настройка с лазерна скала
-
Пълна защита на краката с гумен кант
-
Нехлъзгаща се задна платформа за стабилност
-
Интегрирани транспортни колела и дръжка за лесно преместване
-
Висококачествена многослойна пяна с износоустойчива изкуствена кожа
-
Матово черно покритие с елегантен, мощен дизайн
-
Възможност за вертикално съхранение (пести място)
-
Сертифицирана за професионална употреба – EN 20957 I.II.IV Class S
-
Проектирана в Германия – ATX® Quality Product
ВЪЗМОЖНИ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРИСТАВКИ
-
Удължена облегалка за глава
-
Модул за крака (разгъване и сгъване)
-
Машина за бицепс кърл
-
Пулт за бицепс
-
Приставка за коремни упражнения
-
Приставка Pec-Fly
-
Количка за съхранение на до 4 приставки
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-MBX-660 |
| Марка | ATX |
| Серия | 600 |
| Дължина | 1376 мм |
| Ширина | 684 мм |
| Височина | 445 мм |
| Максимално натоварване | 500 кг |
| Размер на лежащата повърхност (Д х Ш) | 1220 x 270 мм |
| Регулиране на облегалката | 14 степени |
| Регулиране на седалката | 4 степени |
| Транспортни колела | Да |
| Тегло | 45 кг |
| Цвят | Черен сатенен мат, прахово боядисан с фина текстура |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S |
| Гаранция | 3 години |

