ATX® Pec Fly Option – приставка за мулти лежанки (версия 2.0)
ATX® Pec Fly Option 2.0 е далеч повече от стандартна приставка – тя осигурява професионално ниво на функционалност, ергономия и ефективност.
С двойно лагерувани оси, въртящи се дръжки и прецизна биомеханика с пълен обхват на движение (Range of Motion), тази приставка гарантира естествено, плавно и мощно натоварване на гърдите, като осигурява максимална мускулна активация и изолирана работа на гръдната мускулатура.
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
Висококачествена биомеханика – идеален естествен ъгъл и движение
-
Двойно лагерувани въртящи оси – плавно и прецизно движение без триене
-
Максимален обхват на движение (Range of Motion)
-
Изключително ефективно изпълнение на флайс движения
-
Оптимална за изолирана тренировка на гръдните мускули
-
Megagrip дръжки Ø35 мм от специален антихлъзгащ материал – сигурен захват и защита на ставите
-
Пълностоманени хромирани втулки за тежести – дължина ~185 мм, диаметър 30 мм
-
Възможност за адаптер Ø50 мм (артикул BB-OA-250-PVC – предлага се отделно)
-
Максимален диаметър на дисковете: Ø350 мм
-
Товароносимост: 80 кг общо / 40 кг на ръкохватка
-
Лесен монтаж – директно се поставя върху Front-Tube адаптера на съвместимите ATX® лежанки
СЪВМЕСТИМОСТ
Подходяща за следните мулти лежанки и силови уреди ATX®:
-
ATX-MBX-520-II – регулируема лежанка (от модел 2023 г.)
-
ATX-MBX-660 / MBX-660-PU – Multi Bench Ultimate II
-
ATX-MBX-650 / MBX-650-PU – Multibank RAS 2.0
-
ATX-LMP-650 – Lever Arm Multipress 2.0
-
ATX-WSX-670 – TRIPLEX Workout Station
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-OP-PEA |
| Марка | ATX |
| Ширина | 105 см / 150 см |
| Височина | 45 см (в покой) |
| Дълбочина | 73 см |
| Тегло | 16 кг |
| Товароносимост | 80 кг (40 кг на страна) |
| Цвят | Черен сатенен мат, прахово боядисан с фина структура |

