ATX® AB-Option – приставка за коремни тренировки (версия 2.0)
С ATX® AB-Option можете лесно да разширите възможностите на вашата лежанка и да я превърнете в професионална коремна пейка (Bauchtrainer).
Изпълнявайте коремни преси, сит-ъпс и крънчове с перфектна опора и стабилност.
Приставката е снабдена с висококачествени PU ролки, които са устойчиви на деформация, осигуряват комфорт и фиксация на краката по време на тренировката.
Регулируемите предни ролки и индивидуално настройващата се височина позволяват персонализирано позициониране според вашия ръст и тренировъчен стил.
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
Превръща вашата ATX® лежанка в пълен коремен тренажор
-
Подходяща за коремни преси (crunches) и екстремни sit-up упражнения
-
PU ролки с висока плътност – стабилни, удобни и издръжливи
-
Регулируеми предни ролки за идеално позициониране
-
Хромирано водещо рамо – прецизност и устойчивост
-
Здрава стоманена конструкция с черно прахово покритие
-
Лесен монтаж чрез Front или Rear Tube адаптер
-
Подходяща за всички лежанки модел 2023-II
СЪВМЕСТИМОСТ
Подходяща за следните модели лежанки (с Front- и/или Rear-Tube адаптер):
-
ATX-MBX-520 (Front Tube Adaptor – за Crunches)
-
ATX-MBX-750 (Rear Tube Adaptor – за Sit-ups)
-
ATX-MBX-650 / MBX-650-PU (Front & Rear Tube Adaptor)
-
ATX-MBX-660 / MBX-660-PU (Front & Rear Tube Adaptor)
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-OP-ABA |
| Марка | ATX |
| Дължина | 63 см |
| Ширина | 48 см |
| Височина | 31 см |
| Тегло | 4,8 кг |
| Цвят | Черен / Хром |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H |
Забележка:
Лежанката и допълнителните аксесоари, показани на снимките, не са включени в комплекта.

