ATX® Успоредки за кофички RX-500 за ATX® стойки от серия 500
Кофичките (Dips) са основно базово упражнение — независимо дали се изпълняват със собствено тегло или с допълнителна тежест.
Затова успоредките за кофички не бива да липсват във всеки (домашен) фитнес.
ATX® Dip Barren RX-500 са леки, но изключително стабилни успоредки, които могат да се монтират и регулират на стойката бързо и лесно.
RX-500 Dip Barren е често използван аксесоар за всяка стойка на ATX® и е съвместим с всички стойки с профил 5 x 5 см и отвори Ø 21 мм. Това приспособление предлага множество възможности за тренировка, без да натоварва бюджета.
Разстоянието между дръжките е регулируемо – от около 60 см до 72 см, с диаметър на захвата Ø 38 мм.
Ергономията е отлична, а позиционирането върху стойката осигурява пълна свобода на движението.
Подходящо за:
-
ATX® Half Racks и Power Racks от серия 500
-
Всички стойки с профил 5×5 см и отвори Ø 21 мм
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-DIP-RX-500 |
| Марка | ATX |
| Подходящо за серия | 500 |
| Категория | Аксесоари за стойки (Racks Zubehör) |
| Материал | Стоманена ламарина 5,0 мм / стоманена тръба 38 x 3,2 мм |
| Максимално натоварване | 140 кг / чифт |
| Ширина | 310 мм |
| Височина | 130 мм |
| Дълбочина | 350 мм |
| Диаметър на дръжката | 38 мм |
| Тегло | 4,1 кг / чифт |
| Цвят | Черен, сатенено матов, с фин прахов лак |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H |
| Гаранция | 3 години |

