ATX® Стойка за щанги – Hantelstangen-Ständer (50 мм)
ATX® стойката за щанги е практичен аксесоар, предназначен за удобно и безопасно съхранение на олимпийски лостове.
Подходяща е и за монтиране на ATX-BAH-PT тренажор за ротационни упражнения с лост (Landmine Trainer).
ПРЕДИМСТВА С НАКРАТКО
-
Немски дизайн и качество
-
Стабилна и здрава конструкция
-
Лесен монтаж
-
Съвместима с ATX® Rigs и Racks от сериите 600, 700 и 800
-
Подходяща за лостове с Ø 50 мм
-
Изключително здрава полиамидна вложка, която предпазва щангата от надраскване
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-BAH-BS-50 |
| Марка | ATX |
| Подходящо за серия | 600, 700, 800 |
| Категория | Аксесоари за стойки |
| Ширина | 80 мм |
| Височина | 300 мм |
| Дълбочина | 130 мм |
| Тегло | 3,5 кг |
| Цвят | Черен, сатенено матов, с фин прахов лак |
| Гаранция | 3 години |
КОМПЛЕКТЪТ ВКЛЮЧВА
-
1 бр. ATX® стойка за щанги – 50 мм, включително монтажни болтове
(Артикулен № ATX-BAH-BS-50)
ЗАБЕЛЕЖКА
Показаните на снимките аксесоари – като щанги, дискове, барбел хиндж, приставки, стойки и др. – не са включени в комплекта!
❗ Несъвместима със стойки от серия ATX® 500.

