Комбиниран уред за абдуктор и адуктор
Комбинираният уред за абдукция и аддукция на тазобедрената става е професионална силова машина, предназначена за високоефективна тренировка на вътрешната и външната част на бедрата. Уредът осигурява прецизно и контролирано движение, което допринася за отлична мускулна активация и комфорт по време на упражнение.
Конструкцията е изработена от алуминий и висококачествена стомана, гарантиращи стабилност и дълъг експлоатационен живот. Висококачествената тапицерия с бял двоен шев осигурява максимален комфорт, а практичното място за поставяне на телефон или бутилка добавя удобство за потребителя по време на тренировка.
Технически данни
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Референция | FSM53 |
| Марка | FFITTECH® |
| Дължина | 184 см |
| Ширина | 69 см |
| Височина | 155 см |
| Тегло | 193 кг |
| Максимално натоварване | 100 кг |

