ATX® Warrior Bench Wide 2.0 – професионална мултифункционална лежанка с PU подплата
ATX® Warrior Bench Wide 2.0 е висококачествена професионална лежанка, създадена по международни стандарти.
Отличава се с прецизна ергономия, фин механизъм за регулиране и здрав, елегантен дизайн – идеална за професионални фитнес зали и взискателни спортисти.
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
Прецизно регулируема система с лазерна скала
-
14 степени на облегалката – от 0° до 83°
-
5 степени на седалката
-
Висококачествена PU подплата – устойчива на влага, износване и напукване
-
Тиха работа благодарение на пластмасови водачи
-
Напълно обхваната, нехлъзгаща се стъпка
-
Интегрирани транспортни колела и дръжка за лесно преместване
-
Изключително здрава конструкция, издържаща до 500 кг
-
Матово черно покритие с елементи от неръждаема стомана
-
Възможност за вертикално съхранение – пести място
Разширими опции (заден адаптер):
-
Удължена облегалка за глава
-
Приставка за коремни упражнения (Bauchklemme) – превръща се в коремна лежанка
-
Количка за съхранение на до 4 приставки
-
Съвместима с различни аксесоари от серията ATX®
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-MBX-750-PU |
| Марка | ATX |
| Серия | 700 |
| Дължина | 1225 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Височина | 440 мм |
| Максимално натоварване | 500 кг |
| Размер на лежащата повърхност (Д х Ш) | 1140 x 260 мм |
| Регулиране на облегалката | 14 степени |
| Регулиране на седалката | 5 степени |
| Тегло | 48 кг |
| Цвят | Черен сатенен мат, прахово боядисан с фина текстура |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S |

