ATX® Multi Bench RAS 2.0 – мултифункционална лежанка от най-висок клас
Новата ATX® Multi Bench RAS 2.0 е още по-функционална и усъвършенствана – съчетава изискан дизайн, изключителна стабилност и професионално качество.
Тази лежанка е създадена за интензивни тренировки и отговаря на всички изисквания за професионална студийна сертификация.
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
15 степени на облегалката – от -10° до 83°
-
4 степени на седалката
-
Лесна и интуитивна настройка
-
Сертифицирана за професионална употреба – EN 20957 I.II.IV – S
-
Висококачествена подплата от изкуствена кожа – издръжлива и удобна
-
Крачета с пълен гумен кант – защита на пода и стабилност
-
Нехлъзгаща се задна платформа с интегрирани транспортни колела
-
Елегантен дизайн – матово черен цвят с хромирани елементи
-
Предна и задна приставка (Optionsaufnahme) – възможност за добавяне на различни аксесоари
ВЪЗМОЖНИ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРИСТАВКИ
-
Удължена облегалка за глава
-
Модул за крака (разгъване и сгъване)
-
Машина за бицепс кърл
-
Пулт за бицепс
-
Приставка за коремни упражнения
-
Приставка Pec-Fly
-
Количка за съхранение на до 4 приставки
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-MBX-650 |
| Марка | ATX |
| Серия | 600 |
| Дължина | 1445 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Височина | 445 мм (в хоризонтална позиция) |
| Максимално натоварване | 500 кг |
| Регулиране на облегалката | 15 степени (-10° до 83°) |
| Регулиране на седалката | 4 степени |
| Тегло | 49 кг |
| Цвят | Черен сатенен мат, прахово боядисан с фина текстура |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S |

