ATX® J-куки – Тип 5 / Серия 600
Подходящи за всички стойки (Racks) от ATX® серия 600.
Изключително здрави и надеждни J-куки, изработени от 10 мм дебела стоманена ламарина, осигуряващи безопасна и стабилна опора при тежки тренировки в Power Rack. Независимо дали става дума за лег, клек или военна преса, тези J-куки гарантират сигурност и стабилност.
Издържат натоварване до 400 кг на чифт, а висококачествената изработка осигурява дълъг живот и устойчивост на износване.
🛠️ Произведени по немски стандарт за качество
📜 Сертифицирани по EN 20957 I.II.IV – Class S
ПРЕДИМСТВА
-
Прецизна лазерна изработка от стомана с дебелина 10 мм
-
12 мм защитно покритие от износоустойчива пластмаса – предпазва щангата и намалява шума
-
Плътен стоманен болт Ø 20 мм – за стабилно и бързо фиксиране към стойката
-
Максимално натоварване: 400 кг / чифт
-
Собствено тегло: 3,6 кг / чифт
-
Подходящи за стойки с профил 6 x 6 см (серия 600)
-
Цвят: черен, сатенено матов, с фино прахово покритие
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-FH-T5-0600 |
| Марка | ATX |
| Подходящо за серия | 600 |
| Категория | Аксесоари за стойки |
| Материал | Стоманена ламарина 10 мм |
| Максимално натоварване | 400 кг / чифт |
| Ширина | 60 / 65 мм |
| Височина | 160 мм |
| Дълбочина | 170 мм |
| Тегло | 3,6 кг / чифт |
| Цвят / покритие | Черен, сатенено матов, с фино прахово покритие |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S |
| Гаранция | 3 години |

