Въздушно колело AIRBIKE100
Функционирането на Air Bike се основава на съпротивлението на въздуха, т.е. колкото по-голяма е прилаганата сила, толкова по-голямо е съпротивлението, което предлага. Позволявайки индивидуални настройки, той се адаптира перфектно към нуждите на всеки потребител, което го прави важен инструмент не само в Crossfit Box, но и като допълнение към всяко пространство за физическа активност.
ДЕТАЙЛИ
| Референция | ВЪЗДУШЕН КОЛЕЛО100 |
| Спирачна система | Автоматично генерирано |
| Предаване | Верига |
| Корекции | Седалка |
| Транспортни колела | Включено |
| Структура | Кръгла тръба от неръждаема стомана |
| Нива на съпротивление | 1 – 16 |
| Информация | Време, Разстояние, Обороти, Калории, Пулс, Програми |
| Размери | 124 x 72,6 x 130 см |
| Тегло | 51 кг |
| Максимално тегло на потребителя | 160 кг |

