Стойка за щанги UR-S001 – UpForm
Стойката за щанги UR-S001 е професионален продукт, който намира приложение във всяка фитнес зала. Благодарение на нея във вашия клуб ще цари ред и подреденост. Със своя компактен и добре обмислен дизайн, стойката е отличен избор и за по-малки тренировъчни пространства, тъй като заема минимална площ.
Гумирани държачи
Стойката побира до 10 щанги с минимална дължина на захвата 90 см.
Куките за поставяне на щангите са изработени от стоманена ламарина с дебелина 8 мм и са оборудвани с гумирани амортизиращи подложки, които:
-
осигуряват безшумно поставяне на щангите,
-
предпазват както конструкцията на стойката, така и самите лостове от надраскване.
Здрава и стабилна конструкция
Рамката на стойката е изработена от масивен стоманен профил 125 × 60 × 3 мм и 8 мм стоманена ламарина.
Цялата конструкция е прецизно заварена, което гарантира висока стабилност, безопасност и дълъг експлоатационен живот, както и модерен и професионален външен вид.
Технически данни
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Височина | 139 см |
| Ширина | 97 см |
| Дължина | 96 см |
| Тегло | 85 кг |
| Максимално натоварване | 400 кг |
| Капацитет | 10 щанги |
| Минимална дължина на захвата | 90 см |
| Заета площ | 0,93 м² |
| Профил | 125 × 60 × 3 мм |
| Цвят | Черен |
Гаранция
-
Домашна гаранция – 2 години
-
Light Commercial – 2 години (до 4 ч. дневно)
-
Full Commercial – 2 години (до 12 ч. дневно при правилна поддръжка)

