Олимпийска наклонена лежанка със стойки UR-L005
Положителната наклонена лежанка със стойки UR-L005 е професионална тренировъчна станция, която позволява ефективно оформяне и развитие на гръдната мускулатура при положителен наклон. Оптимално подбраният ъгъл на облегалката гарантира отлични резултати и висок комфорт по време на тренировка.
Конструкцията на лежанката е изградена от дебели овални профили 125 × 60 мм с дебелина на стената 3 мм, което осигурява изключителна здравина и стабилност. Фиксираните двустепенни стойки са изработени от дебел и издръжлив полиамид.
Голямата предпазна платформа с размер 40 × 70 см е снабдена с нехлъзгащи се гумирани ленти, които правят тренировката 100% безопасна.
Внимание
Оптималният лост (щанга) за тренировки с лежанката UR-L005 е 220 см олимпийски лост.
Полиамидни държачи за тежести
Лежанката е оборудвана с полиамидни държачи за тежести, което елиминира нуждата от допълнителна стойка – спестява пространство и средства.
Анатомична тапицерия
Тапицерията се състои от три елемента, съобразени с анатомичната форма на тялото, което значително повишава комфорта по време на тренировка. Покритието е изработено от издръжлив материал и придава на уреда модерен и отличителен външен вид.
Технически данни – Olympic Incline Bench UR-L005 (UpForm)
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Височина | 139 см |
| Ширина | 188 см |
| Дължина | 150 см |
| Тегло | 116 кг |
| Максимално натоварване | 400 кг |
| Заета площ | 2,82 м² |
| Регулиране на седалката | 5 позиции |
| Профил | 125 × 60 × 3 мм |
Гаранция
| Тип гаранция | Условия |
|---|---|
| Домашна гаранция | 2 години – за уреди, предназначени за домашна употреба |
| Light Commercial | 2 години – за малки хотели, рехабилитационни клиники, здравни центрове (до 4 ч./ден) |
| Full Commercial | 2 години – за фитнес зали, училища и др. (до 12 ч./ден при правилна поддръжка) |

