Лежанка за долната част на гърба UR-L008 – UpForm
Лежанката UR-L008 е уред, предназначен за ефективна тренировка на разгъващите мускули на гърба (екстензорите). Тя е подходяща както за силови тренировки, така и за укрепване на кръста и стабилизиращата мускулатура.
Конструкцията на лежанката е изградена от масивни овални стоманени профили 125 × 60 мм с дебелина на стената 3 мм, което гарантира изключителна здравина, стабилност и дълъг експлоатационен живот.
Лежанката разполага с облегалка, регулируема в 6 позиции, което позволява да тренирате в позицията, най-подходяща за вашите нужди и ниво на подготовка.
Противоплъзгаща платформа
Платформата е изработена от неръждаема стомана и е оборудвана с противоплъзгащи гумени ламели, които осигуряват 100% безопасност по време на тренировката.
Ръкави за допълнително натоварване
Лежанката UR-L008 е оборудвана с полиамидни ръкави за тежести, върху които могат да се поставят допълнителни дискове за увеличаване на интензивността на упражненията.
Допълнителното натоварване не само повишава трудността, но и прави уреда още по-стабилен по време на работа.
Множество възможности за регулиране
Лежанката предлага 6 позиции за регулиране на опората, което позволява лесно адаптиране към ръста на трениращия.
За настройка на желаното положение е достатъчно да хванете ръкохватките и да регулирате опората до желания ъгъл.
Технически данни
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Височина | 64 – 85 см |
| Ширина | 89 см |
| Дължина | 124 см |
| Тегло | 55 кг |
| Максимално натоварване | 350 кг |
| Заета площ | 1,1 м² |
| Профил | 125 × 60 × 3 мм |
| Регулиране на облегалката | 6 позиции |
Гаранция
-
Домашна гаранция – 2 години
-
Light Commercial – 2 години (до 4 ч. дневно)
-
Full Commercial – 2 години (до 12 ч. дневно при правилна поддръжка)

