Комбинирана машина за бедра и таз
Комбинираната машина за бедра и таз е професионален силов уред, предназначен за високоефективна тренировка на тазобедрената става и мускулите на долните крайници. Уредът позволява изпълнение на различни движения за цялостно натоварване на бедрата, като осигурява контрол, стабилност и комфорт по време на упражненията.
Конструкцията е изработена от алуминий и неръждаема стомана, което гарантира висока устойчивост и дълъг експлоатационен живот. Висококачествената тапицерия с бял двоен шев осигурява максимален комфорт по време на тренировка, а практичното място за поставяне на телефон или бутилка допринася за удобството на потребителя.
Технически данни
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Референция | FSM80B |
| Марка | FFITTECH® |
| Дължина | 100 см |
| Ширина | 128 см |
| Височина | 171 см |
| Тегло | 145 кг |
| Максимално натоварване | 80 кг |

