Изправена пейка за бицепс „Скот“ UR-L003
Изправената пейка за бицепс „Скот“ UR-L003 е професионален уред, с който можете ефективно да изграждате и оформяте мускулите на ръцете в изправено положение. Конструкцията позволява отлична изолация на бицепсите и контролирано изпълнение на упражненията.
Конструкцията на уреда е базирана на масивни овални профили с размер 125 × 60 мм и дебелина на стената 3 мм, което гарантира изключителна здравина и стабилност. Фиксираните двустепенни стойки са изработени от дебел и устойчив полиамид.
Полиамиден държач за щанга
Мястото за поставяне на щангата е изработено от здрав и издръжлив полиамид, който осигурява безшумно поставяне по време на тренировка и предпазва щангата и ръкохватките от удари и надрасквания.
Гумени крачета
Пейката е оборудвана с масивни гумени крачета, които предотвратяват разместване на уреда по време на упражнения.
Благодарение на тях подовата настилка е защитена от надраскване.
Подсилена тапицерия
Тапицерията разполага с двойно подсилване по всички ръбове на меките елементи. Това е постигнато чрез използване на високоякостен Coats core конец в комбинация с устойчива синтетична кожа.
Облегалката и елементите за опора са монтирани върху цяла метална плоча с дебелина 3 мм, което осигурява не само дълготрайност, но и отличен естетически завършек.
Технически данни
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Височина | 112 см |
| Ширина | 76 см |
| Дължина | 95 см |
| Тегло | 65 кг |
| Максимално натоварване | 400 кг |
| Заета площ | 0,72 м² |
| Профил | 125 × 60 × 3 мм |
Гаранция
| Тип гаранция | Условия |
|---|---|
| Домашна гаранция | 2 години – за уреди, предназначени за домашна употреба |
| Light Commercial | 2 години – за малки хотели, рехабилитационни клиники, здравни центрове (до 4 ч./ден) |
| Full Commercial | 2 години – за фитнес зали, училища и др. (до 12 ч./ден при правилна поддръжка) |

