ATX® СГЪВАЕМ СТОЙКА 750
Сгъваем полу-рафт за стенен монтаж, пестящ място / сгъваем
- Перфектно решение за стелажи за временни тренировъчни зони и/или малки пространства
- Оптимално управление благодарение на иновативната и плавна функция на сгъване с колелца
- Изключително компактен в сгънато състояние (само 13 см дълбочина)
- Предлага оптимални условия за тренировка за основни упражнения (клекове, повдигане на тежести от лег и др.)
- Включва масивно устройство за издърпване, което може да поддържа тежки товари (до 200 кг)
- включително J-образни куки за тежък режим на работа
- Издържа дори на максимални тренировъчни натоварвания (до 500 кг) – сертифицирано студийно качество
Ако сте се отказали от предимствата на стелаж, защото нямате нито собствена зала за тренировки, нито необходимото пространство, тогава ATX ® FOLD BACK RACK 750 е идеалното решение .
Този функционален и изключително компактен стелаж е истински трансформатор .
Благодарение на иновативната си функция за сгъване , стенният ATX ® FOLD BACK RACK 750 може да се разгъва и прибира особено бързо и лесно . Изключително плавно движещите се, здрави и едва забележими полиамидни колелца в долната част на стелажа допринасят значително за неговото лесно и удобно боравене .
Ако половин стелаж вече не е необходим след тренировка, ATX ® FOLD BACK RACK 750 изчезва почти напълно от стаята само с няколко лесни стъпки и е дълбок само 13 см (!) в сгънато състояние .
Вдъхването на живот на ATX ® FOLD BACK RACK 750 отваря широка гама от възможности за тренировки за трениращия . В комбинация с основното оборудване за домашен фитнес под формата на комплект щанги и многофункционална лежанка, дори най-ефективните основни упражнения могат да се изпълняват безопасно на ATX ® FOLD BACK RACK 750.
Това включва, по-специално, crème de la crème на многоставни упражнения като клекове, лежанка, раменни преси и гребане с щанга, които като основни упражнения оказват значително влияние върху успеха на тренировките ви . Изключително стабилната ATX
® FOLD BACK RACK 750 с независимо сертифицирано студийно качество може да издържи дори на най-бруталните тренировъчни натоварвания . Солидните J-образни куки, включени в офертата, действат като здрави стойки за дъмбели , които също имат дебело защитно гумено покритие за защита на щангата и минимизиране на шума по време на тренировка .
ATX® FOLD BACK RACK 750 е допълнен от лост за набирания , разположен в горната част на стойката .
Това устройство за набирания допълнително разширява функционалността на тази уникална стойка, защото в края на краищата, набиранията са част от всеки тренировъчен план на всеки сериозен спортист с високи изисквания за спортни постижения .
ИНФОРМАЦИОНЕН ЛИСТ
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Номер на артикул: | ATX-FBR-750 |
| Марка: | ATX |
| Серия: | 700 |
| Категория: | Клек и полу-рейкови стойки |
| Ширина: | 137 см |
| Дълбочина: | 61 см |
| Височина: | 219 см |
| Тегло: | 67 кг |
| Материал на рамката: | Профилна стоманена тръба 70 x 70 x 3,0 мм, стоманени листове 5 мм / 6 мм |
| Товароносимост: | Стойка: до 500 кг (общо) J-куки: до 450 кг на чифт Лост за набирания: до 200 кг |
| Ширина на поставката за щангата: | 122 см |
| Отвори: | Ø 21 мм, 43 позиции, разстояние между центровете 5 см |
| Скала: | Лазерно гравиран цифров код |
| Цвят: | Черен сатен, прахово боядисан с фина структура |
| Сертификация: | EN 20957 I.II.IV – S (Студио) |
| Гаранция: | 3 години |

