ATX® Roller J-Hooks – ролкови държачи за щанга (серия 800)
ATX® Roller J-Hooks са висококачествени държачи за щанга с вградени ролки, проектирани за максимална прецизност и комфорт при тренировки с тежки натоварвания.
Благодарение на вградените цилиндрични ролки с лагерно окачване, щангата може да се премества хоризонтално с минимално усилие, дори когато е натоварена с голямо тегло. Това позволява лесно центриране на лоста спрямо Power Rack-а – изключително предимство при упражнения като клек, лежанка и вариации на преса.
Ролките са гладки и прави, без центриращ улей, което улеснява придърпването на лоста напред до ограничителите – особено полезно при лежанка.
За да се предотврати нежелано движение, J-Hooks са снабдени със заден пружинен заключващ болт, който ги фиксира сигурно към стойката.
Всички контактни зони са защитени с пластмасови протектори, които предпазват ръбовете и нарезите на щангата, както и покритието на стойката.
Резултатът е премиум J-Hook с отлично качество на изработка и значителна практическа полза за всеки сериозен атлет.
ПРЕДИМСТВА
-
Позволяват лесно центриране на щангата – дори при тежки натоварвания
-
Вградени цилиндрични ролки с гладка повърхност за плавно движение
-
Пружинен заключващ механизъм, който предотвратява люлеене при преместване на лоста
-
Протектори от издръжлив пластик – щадят покритието на щангата и рамката
-
Вътрешни изолатори за защита на покритието на стойката
-
Изключително стабилни и сигурни при натоварване до 450 кг / чифт
-
Премиум изработка, сертифицирана по EN 20957 Class S
-
Проектирани в Германия – German Engineering
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-FH-VI |
| Марка | ATX |
| Подходящо за серия | 800 |
| Категория | Аксесоари за стойки |
| Материал | Стомана / пластмаса |
| Максимално натоварване | 450 кг / чифт |
| Ширина | 55 / 80 мм |
| Височина | 280 мм |
| Дълбочина | 265 мм |
| Тегло | 8 кг / чифт |
| Цвят / покритие | Черен, сатенено матов, с фино прахово покритие |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – Class S |
| Гаранция | 3 години |

