ATX® Multi Bench RAS 650-II – професионална мултифункционална лежанка с PU подплата
ATX® RAS 650-II е новото поколение на популярната мултифункционална лежанка от серията RAS – с подобрена функционалност, елегантен дизайн и устойчива PU (полиуретанова) подплата.
Създадена по международни стандарти, тази лежанка съчетава професионална стабилност, прецизна регулировка и отлично качество на изработка – типично за German Engineering от ATX®.
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
15 степени на облегалката – от -10° до 83°
-
4 степени на седалката
-
PU подплата с висока плътност – устойчива на влага и износване, лесна за почистване
-
Перфектна ергономия и лесно регулиране
-
Гумени крачета с пълен кант – защита на пода и стабилност
-
Нехлъзгаща се платформа с вградени транспортни колела
-
Матов черен дизайн с хромирани акценти
-
Преден и заден адаптер за приставки (Optionsaufnahme) – възможност за разширяване
-
Издръжлива стоманена конструкция – до 500 кг товароносимост
-
Сертифицирана за професионална употреба – EN 20957 I.II.IV Class S
-
Проектирана в Германия – ATX® Quality Product
ВЪЗМОЖНИ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРИСТАВКИ
-
Удължена облегалка за глава
-
Модул за крака (разгъване и сгъване)
-
Машина за бицепс кърл
-
Пулт за бицепс
-
Приставка за коремни упражнения
-
Приставка Pec-Fly
-
Количка за съхранение на до 4 приставки
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-MBX-650-PU |
| Марка | ATX |
| Серия | 600 |
| Дължина | 1445 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Височина | 445 мм |
| Максимално натоварване | 500 кг |
| Размер на лежащата повърхност (Д х Ш) | 1190 x 260 мм |
| Регулиране на облегалката | 15 степени (-10° до 83°) |
| Регулиране на седалката | 4 степени |
| Транспортни колела | Да |
| Тегло | 49 кг |
| Цвят | Черен сатенен мат, прахово боядисан с фина текстура |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S |
| Гаранция | 3 години |

