ATX® Bizeps Curl Maschine – V
Приставка за мултифункционални лежанки с преден адаптер (Front-Tube Adapter)
Професионално усещане при тренировка и максимална мускулна контракция – това гарантира ATX® Bizeps Curl Maschine – V.
Тази приставка за мулти лежанки е проектирана за целенасочено и ефективно натоварване на бицепсите, като предлага висока ергономичност, плавно движение и отлична биомеханика.
ПРЕДИМСТВА НАКРАТКО
-
Идеална за изолирано трениране на бицепсите
-
Професионална биомеханика с голям диапазон на движение (Range of Motion)
-
Двойно лагерувани оси – гладко и стабилно движение без луфтове
-
Въртящи се, леко наклонени дръжки – щадят китките и осигуряват максимална мускулна активация
-
Megagrip дръжки от специална пластмаса – стабилен и удобен захват
-
Широка подложка (60 см) – регулируема в 4 степени на наклон, също с лагеруван механизъм
-
6 степени на регулиране по височина – подходяща за различни ръстове
-
Максимално натоварване: 100 кг
-
Зареждане с дискове Ø30 мм (по избор може да се разшири за Ø50 мм чрез адаптер – артикул № BB-OA-250-PVC)
-
Съвместимa с множество ATX® мултифункционални пейки
-
Изключително здрава и стабилна конструкция – German Engineering / ATX® Quality
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Арт. № | ATX-OP-CUA |
| Марка | ATX |
| Ширина | 60 см |
| Височина | 83 см |
| Дълбочина | 42 см |
| Тегло | 17 кг |
| Товароносимост | 100 кг |
| Диаметър на оста за тежести | Ø30 мм (по избор Ø50 мм с адаптер) |
| Максимален диаметър на дисковете | Ø350 мм |
| Цвят | Черен |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H |
| Гаранция | 3 години |
СЪВМЕСТИМОСТ
Подходяща за следните мулти лежанки и станции на ATX®:
-
ATX-MBX-520-II – регулируема лежанка (от модел 2023 г.)
-
ATX-MBX-660 / MBX-660-PU – Multi Bench Ultimate II (вкл. PU версията)
-
ATX-MBX-650 / MBX-650-PU – Multi Bench RAS 2.0 (от модел 2023 г.)
-
ATX-LMP-650 – Lever Arm Multipress 2.0
-
ATX-WSX-670 – TRIPLEX Workout Station

