ATX® Power Rack PRX-780 – Комплектна станция с лат пулдаун приставка за дискове (Plate Load)
В комплекта:
✅ J-куки
✅ Heavy-Duty падащи предпазители (Flip-Down Spotter)
✅ Мулти-грип набираща греда
✅ Лат пулдаун станция с държач за тежести Ø 50 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ – Power Rack
-
Конструкция от профилна стоманена тръба 70 × 70 × 3 мм
-
Пълна система от отвори за индивидуално позициониране и монтаж на куки и аксесоари
-
Система от отвори: 4-странна, Ø 21 мм, 35 позиции, разстояние между отворите 5 см
-
Двустранна лазерна скалировка за бързо и прецизно възпроизвеждане на настройките
-
Усилени свързващи и опорни плочи за максимална стабилност
-
Заключващи болтове с дебелина 20 мм
-
J-куки от масивна стомана, с пълна гумена защита и товароносимост до 500 кг
-
Flip-Down Spotter / предпазни тежкотоварни опори,
-
с двойна система за заключване
-
товароносимост до 600 кг
-
с дебела защитна подложка
-
-
Мулти-грип набираща греда, с грапава накатка за стабилен захват
-
Лат пулдаун станция с товарна ос Ø 50 мм – за използване с тежести (дискове)
-
Висококачествени предпазни крачета, които щадят пода и предотвратяват приплъзване
-
Широка и стабилна рамка, осигуряваща сигурност и устойчивост при тежки натоварвания
-
Стоманена плоча с логото на ATX
-
Свободностояща и устойчива конструкция – не изисква анкериране към пода
-
Сертифициран за професионална употреба
Технически данни – ATX® Power Rack PRX-780-LTO-PL
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-PRX-780-LTO-PL |
| Марка | ATX |
| Серия | 700 |
| Ширина | 1220 мм |
| Дълбочина | 2115 мм |
| Височина | 2276 мм |
| Тегло | 219 кг |
| Профил на рамката | Профилна стоманена тръба 70 × 70 × 3 мм |
| Система от отвори | 4-странна, Ø 21 мм, 35 позиции, разстояние между отворите 5 см |
| Скалировка | Лазерно гравирани цифри, от двете страни |
| Вътрешни размери на клетката (Ш × Д) | 1080 × 730 мм |
| Ширина на поставката за лоста | 1220 мм |
| Товароносимост на J-куките | 500 кг / чифт |
| Товароносимост на Flip-Down Spotter / предпазни опори | 600 кг / чифт |
| Товароносимост на рамката | 1000 кг |
| Товароносимост на лат пулдаун станцията | 200 кг |
| Цвят | Черен, сатенено матов, с фина текстура, прахово боядисан |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S (Професионална употреба / Studio) |
🛡️ Гаранция
| Компонент | Home | Semi-Pro | Studio |
|---|---|---|---|
| Рамка и поставки | 10 години | 10 години | 10 години |
| Механика, лагери и ролки | 5 години | 3 години | 2 години |

