TX® Power Rack PRX-520-XS-SET-SW – с лат пулдаун станция и 100 кг вградени тежести (Steckgewichte), височина 218 см
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Височина: 218 см
-
Включва 1 чифт масивни стоманени J-куки с дебела гумена защита
-
Включва предпазни щифтове (Safety Pin-Pipes) – за бързо и лесно използване
-
Включва мулти-грип набираща греда Ø 27 мм, с грапава накатка за стабилен захват
-
Включва лат пулдаун станция с вградени тежести 100 кг (стек)
-
Двустранна система от отвори по рамката
-
Устойчива и стабилна конструкция, изработена от профилна стоманена тръба 50 × 50 × 2 мм с подсилени свързващи плочи
-
Висока товароносимост – до 500 кг
-
30 регулируеми позиции (отвори за настройка на височината)
-
Скалировка на позициите – за точно и бързо възпроизвеждане на настройките
-
J-куки от 10 мм дебела стоманена лента с 10 мм гумени протектори – за защита на лоста и намаляване на шума
-
Предпазни щифтове (Pin-Pipes) от Ø 20 мм кръгла стомана + Ø 38 × 3 мм стоманена външна тръба
-
Допълнителни отвори в основните греди – позволяват монтаж на щифтове за ластици (Band-Pegs) за тренировки с еластично съпротивление
-
С предпазни крачета, които щадят пода и осигуряват стабилност
-
Съвместим с множество допълнителни аксесоари
Технически данни – ATX® Power Rack PRX-520-XS-SET-SW
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-PRX-520-XS-SET-SW |
| Категория | Пауър рак (Power Rack) |
| Марка | ATX |
| Серия | 500 |
| Ширина | 119 см |
| Дълбочина | 117 см |
| Височина | 218 см |
| Тегло | 206 кг |
| Профил на рамката | Профилна стоманена тръба 50 × 50 × 2,0 мм |
| Система от отвори | 34 позиции, Ø 21 мм, разстояние между отворите 5 см |
| Скалировка | Маркировка (щрихкод) от вътрешната и външната страна |
| Вътрешни размери на клетката (Ш × Д) | 108 × 60 см |
| Ширина на поставката за лоста | 118 см |
| Товароносимост на рамката | 500 кг |
| Товароносимост на J-куките | 400 кг / чифт |
| Товароносимост на предпазните щифтове (Pin-Pipes) | 500 кг / чифт |
| Товароносимост на лат пулдаун станцията | 140 кг |
| Цвят | Черен, сатенено матов, с фина структура, прахово боядисан |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H (Домашна употреба) |
🛡️ Гаранция
| Компонент | Гаранция (Home) |
|---|---|
| Рамка и поставки | 10 години |
| Механика, лагери и ролки | 5 години |

