ATX® Power Rack PRX-520-XS с лат пулдаун приставка за дискове (Plate Load Latzug) – височина 215 см
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Височина: 218 см
-
Включва 1 чифт масивни стоманени J-куки с дебела гумена защита
-
Включва предпазни щифтове (Safety Pin-Pipes) – за бързо и лесно използване
-
Мулти-грип набираща греда Ø 27 мм, с допълнително грапава повърхност за сигурен захват
-
Лат пулдаун станция – с място за тежести (дискове) Ø 30 мм / по избор Ø 50 мм
-
Двустранна система от отвори
-
Стабилна, устойчива конструкция, изработена от профилна стоманена тръба 50 × 50 × 2 мм, подсилена с укрепващи плочи
-
Висока товароносимост – до 500 кг
-
34 регулируеми позиции (отвори за настройка на височина)
-
Скалировка на позициите – за точно и бързо възпроизвеждане на настройките
-
J-куки от 10 мм дебела стоманена лента с 10 мм гумени протектори – за защита на лоста и намаляване на шума
-
Предпазни щифтове (Pin-Pipes) от Ø 20 мм кръгла стомана + Ø 38 × 3 мм стоманена външна тръба
-
Допълнителни отвори в основните греди – позволяват монтаж на щифтове за ластици (Band-Pegs) за тренировки с ластично съпротивление
-
С предпазни крачета, щадящи пода и осигуряващи стабилност
-
Възможност за разширяване с разнообразни допълнителни аксесоари
Технически данни – ATX® Power Rack PRX-520-XS-SET-PL
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-PRX-520-XS-SET-PL |
| Категория | Пауър рак (Power Rack) |
| Марка | ATX |
| Серия | 500 |
| Ширина | 119 см |
| Дълбочина | 117 см |
| Височина | 218 см |
| Тегло | 87 кг |
| Профил на рамката | Стоманена тръба 50 × 50 × 2,0 мм |
| Система от отвори | 34 позиции, Ø 21 мм, разстояние между отворите 5 см |
| Скалировка | Маркировка (щрихкод) от вътрешната и външната страна |
| Вътрешни размери на клетката (Ш × Д) | 108 × 60 см |
| Ширина на поставката за лоста | 118 см |
| Товароносимост на рамката | 500 кг |
| Товароносимост на J-куките | 400 кг / чифт |
| Товароносимост на предпазните щифтове (Pin-Pipes) | 500 кг / чифт |
| Товароносимост на лат пулдаун станцията | 140 кг |
| Цвят | Черен, сатенено матов, с фина текстура, прахово боядисан |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H (Домашна употреба) |
| Гаранция – рамка и поставки | 10 години |
| Гаранция – механика, лагери, ролки | 5 години |

