ATX® Power Rack PRX-510-XS – височина 195 см
ATX® Power Rack PRX-510-XS е най-компактната и най-достъпната стойка (пауър рак) от серията ATX Racks.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Компактна конструкция с височина 195 см – идеална за помещения с нисък таван
-
Включва 1 чифт масивни стоманени J-куки с дебела гумена защита
-
Включва предпазни щифтове (Pin-Pipes) – за бърза и лесна употреба
-
Включва мулти-грип набираща греда Ø 27 мм, с допълнителна грапава накатка за по-добро сцепление
-
Двустранна система от отвори
-
Здрава, устойчива конструкция от профилни стоманени тръби 50 × 50 × 2 мм, подсилена с усилени свързващи пластини
-
Висока товароносимост – до 500 кг
-
30 позиции на регулиране (отворни нива)
-
Скалировка на позициите за точно и бързо възпроизвеждане на настройките
-
J-куки изработени от 10 мм дебела стоманена лента + 10 мм дебели гумени протектори за защита на лоста и намаляване на шума
-
Pin-Pipes предпазни опори, изработени от Ø 20 мм кръгла стомана + Ø 38 × 3 мм стоманена външна тръба
-
Допълнителни отвори в основните греди, позволяващи монтаж на щифтове за ластици (Band-Pegs) – за тренировки с ластично съпротивление
-
С предпазни крачета, щадящи пода и осигуряващи стабилност
-
Възможност за разширяване с множество допълнителни аксесоари
Технически данни – ATX® Power Rack PRX-510-XS
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-PRX-510-XS |
| Категория | Пауър рак (Power Rack) |
| Марка | ATX |
| Серия | 500 |
| Ширина | 119 см |
| Дълбочина | 117 см |
| Височина | 195 см |
| Тегло | 63 кг |
| Профил на рамката | Стоманена тръба 50 × 50 × 2,0 мм |
| Система от отвори | 30 позиции, Ø 21 мм, разстояние между отворите 5 см |
| Скалировка | Маркировка (щрихкод) от вътрешната и външната страна |
| Вътрешни размери на клетката (Ш × Д) | 108 × 60 см |
| Ширина на поставката за лоста | 118 см |
| Товароносимост на рамката | 500 кг |
| Товароносимост на J-куките | 400 кг / чифт |
| Товароносимост на предпазните щифтове (Pin-Pipes) | 500 кг / чифт |
| Цвят | Черен, сатенено матов, фина структура, прахово боядисан |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – H (Домашна употреба) |
| Гаранция – рамка и поставки | 10 години |
| Гаранция – механика, лагери, ролки | 5 години |

