„THE WALL“ – ATX® Мулти кабелна станция и система за съхранение
Луксозна мултифункционална кабелна станция от най-висок клас, която няма равна в своето ценово и качествено ниво!
Основни характеристики:
-
Пълна тренировъчна станция с интегриран Half Rack
-
Изработена от изключително здрава квадратна стоманена тръба 70 × 70 × 3 мм
-
Предни колони с висококачествено хромирано покритие
-
Включва J-куки
-
Включва предпазни рамена (Safety Spotter Arms)
-
Включва индексираща набираща греда (Indexing Pull-Up Bar)
-
Вградена лат пулдаун станция
-
Вградена гребна станция (Seated Row)
-
Вградена кабелна крос система (Cable Cross-Over)
-
Алуминиеви ролки с гладко и прецизно движение
-
Обширна зона за съхранение (Storage System)
-
Държачи за тежести, лостове и дъмбели и още много други
Технически данни – ATX® MCR-780 “THE WALL”
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-MCR-780 |
| Категория | Power Racks |
| Марка | ATX |
| Серия | 700 |
| Ширина | 3225 мм |
| Дълбочина | макс. 1615 мм |
| Височина | 2296 мм |
| Тегло | приблизително 760 кг |
| Профил на рамката | Профилна стоманена тръба 70 × 70 × 3 мм |
| Система от отвори | 4-странна система с отвори Ø 21 мм, разстояние между отворите 5 см |
| Скалировка | Лазерно гравирани цифри |
| Вътрешни размери на клетката (Ш × Д) | 1080 × 1201 мм |
| Ширина на поставката за лоста | 1220 мм |
| Товароносимост на J-куките | 500 кг / чифт |
| Товароносимост на предпазните рамена (Spotter Arms) | 400 кг / чифт |
| Товароносимост на рамката | 2000 кг |
| Товароносимост на всяка кабелна станция | 150 кг |
| Товароносимост на набиращата греда | 200 кг |
| Цвят | Черен, фина структура, прахово боядисан |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S (Професионална употреба / Studio) |
🛡️ Гаранция
| Компонент | Home | Semi-Pro | Studio |
|---|---|---|---|
| Рамка и поставки | 10 години | 10 години | 10 години |
| Механика, лагери и ролки | 5 години | 3 години | 2 години |

