ATX® Jammer Arms RX-700 – приставки с регулиране на стартовия ъгъл и височината
Съвместими с рекове от серията ATX® 700 (профили 70 x 70 мм)
ATX® Jammer Arms RX-700 са идеалното решение за фиксиран монтаж към тренировъчния рек. Благодарение на прецизната настройка на стартовия ъгъл, мултифункционалните ръкохватки, изнесените държачи за тежести (Weight Horn) и ролковия механизъм за регулиране на височината, тези приставки осигуряват първокласна функционалност и перфектно управление.
Те представляват идеално разширение за всяко професионално Power Rack устройство – предназначени за функционални тренировки, развитие на експлозивна сила и класически силови упражнения на най-високо ниво, както в професионални спортни зали и студиа, така и в домашни фитнеси от висок клас.
Характеристики и предимства
-
Регулируем ролков механизъм за бързо и точно настройване на височината
-
С регулируеми, лагерувани ролки
-
Двойна ръкохватка и заключващ болт за удобно регулиране
-
-
Хоризонтална фиксация на обхвата на движение
-
12 степени на вертикална настройка
-
Магнитен заключващ щифт
-
Лазерно гравирана скала за точно позициониране
-
-
Многофункционални ръкохватки
-
Височинно регулируеми
-
С иновативна диамантена текстура за сигурен и комфортен захват
-
-
Лагерувана ос на въртене
-
Осигурява плавно и без вибрации движение
-
-
Допълнителни държачи за тежести (Weight Horn)
-
Осигуряват възможност за изнасяне на тежестта напред
-
Подобряват силовата крива при много упражнения
-
Могат да се монтират индивидуално и се фиксират лесно чрез бързозаключващ механизъм
-
Подходящи за дискове Ø 50 мм
-
-
Възможност за разширение с въртящи се ръкохватки (Rotating Handle)
-
Конструкция от високоякостна стомана – профили 70 x 70 x 3 мм и стоманени плочи 6–8 мм
-
Произведено по немски инженерни стандарти (German Engineering)
-
Сертифицирано за професионална употреба – EN 20957 I.II.IV Class S
Технически данни
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Артикул № | ATX-JAM-RX-700 |
| Марка | ATX |
| Съвместимост | Серия 700 |
| Категория | Рекове – аксесоари |
| Материал | Стоманен квадратен профил 70 x 70 x 3 мм; стоманени плочи 6/8 мм |
| Товароносимост | 300 кг |
| Диаметър на ръкохватките | Ø 30 мм |
| Диаметър на държачите за дискове | Ø 50 мм |
| Тегло | 45 кг / чифт |
| Цвят | Черен сатенен мат, фино структурирано прахово покритие |
| Сертификат | EN 20957 I.II.IV – Class S (професионална употреба) |
| Гаранция | 5 години |

