ATX® J-Cups – Поставки за щанга (серия 700)
Изключително здрави и надеждни J-Cups поставки за щанга, изработени в доказаното ATX® качество.
Съвместими с всички стойки (Racks) от серия ATX® 700 с профил 70 x 70 мм.
Тези поставки осигуряват висока стабилност, защита и безопасност при тренировки с големи тежести.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Изработени от 10 мм дебела стоманена лента, без заварки
-
Прецизна лазерна изработка за перфектно пасване
-
Пълна защитна облицовка (вътрешна и външна) – предпазва както щангата, така и рамката от надраскване
-
Пластмасови протектори от вътрешната страна за защита на стълбовете
-
Осигуряват тиха работа и дълготрайна издръжливост
-
Лесен и бърз монтаж / демонтаж
-
Максимално натоварване: 500 кг / чифт
-
Тегло: 5,5 кг / чифт
-
Цвят: черен, с фино прахово покритие
-
Сертифицирани за професионална употреба – EN 20957 I.II.IV Class S
-
Проектирани в Германия – German Engineering
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер | ATX-J-CUP-700 |
| Марка | ATX |
| Подходящо за серия | 700 |
| Категория | Аксесоари за стойки |
| Материал | Стоманена лента 10 мм |
| Диаметър на фиксиращия болт | Ø 20 мм |
| Максимално натоварване | 500 кг / чифт |
| Тегло | 5,5 кг / чифт |
| Цвят / покритие | Черен, сатенено матов, с фино прахово покритие |
| Сертификация | EN 20957 I.II.IV – S |
| Гаранция | 5 години |

