ATX® Wall Cable Half Rack – Кабелна полу-стойка за стенен монтаж с 2 x 90 кг тежестен стек
ОБЩ ПРЕГЛЕД
-
2 x 90 кг тежестен стек, с деление по 5 кг и предавателно съотношение 2:1
-
Въртящи се рамена (ATX® XT-Arms) за широки упражнения тип “Cable Crossover”
-
Регулируема височина на рамената с фино стъпково разпределение
-
Включени J-куки с дебело защитно покритие
-
Включени предпазни рамена (Safety Spotter Arms) с допълнителна гумена защита
-
Тежестният стек разполага с Roller-Bandpeg система – позволява добавяне на ластици за динамично натоварване
-
Интегриран прав лост за набирания
-
Монтажна конзола за закрепване към стена (включена)
-
Сачмени лагери на ролките за плавна работа
-
Стоманено въже с PVC покритие, без разтягане
-
Тежестен стек с втулково водене – за прецизно движение
-
Изключително плавно и безтресково движение
-
Предни стоманени колони с лазерна скала и хромирано покритие
-
Регулируеми рамена с втулки и фиксиращи щифтове от неръждаема стомана – лесни и бързи за настройка
-
J-куки с пластмасови вложки – предпазват повърхността и намаляват шума
-
Предпазни рамена (Spotter Arms) – дължина 520 мм, с дебела гумена подложка и пластмасови защити
-
Сертифицирано за професионално студийно ползване
ОПИСАНИЕ / КОНЦЕПЦИЯ
ATX® Wall Cable Half Rack е висококачествена комбинирана станция, която съчетава свободна тренировка с тежести и кабелна система в едно компактно решение.
Идеална за малки помещения, тази станция предлага професионално качество и пълна функционалност за ефективни силови и функционални тренировки.
Конструкцията е изработена от здрава стоманена рамка 60 x 60 x 3 мм, с товароносимост до 400 кг.
Благодарение на втулковата система на тежестите и ролките с лагерно окачване, движението е изключително плавно и без съпротивление, което осигурява прецизна и безопасна тренировка дори при високи натоварвания.
ИНФОРМАЦИОНЕН ЛИСТ – ATX® Wall Cable Half Rack
| Параметър | Описание |
|---|---|
| Артикулен номер: | ATX-WCR-600 |
| Марка: | ATX |
| Серия: | 600 |
| Категория: | Клек и полу-рейкови стойки (Squat & Half Racks) |
| Ширина: | 1200 / 1850 мм |
| Дълбочина: | 585 / 1100 мм |
| Височина: | 2200 мм |
| Тегло: | 300 кг |
| Материал на рамката: | Профилна стоманена тръба 60 x 60 x 3 мм |
| Товароносимост: | J-куки – 500 кг Предпазни рамена (Spotter Arms) – 300 кг |
| Ширина на поставката за щангата: | 1200 мм |
| Отвори: | 4-странно пробити Ø 21 мм, 34 позиции, разстояние между центровете 5 см |
| Скала: | Лазерно гравирани цифри – двустранно |
| Цвят: | Черен сатен, прахово боядисан с фина структура |
| Сертификация: | EN 20957 I.II.IV – S (Студио качество) |
| Гаранция: | 5 години |

