ATX® ФУНКЦИОНАЛНА СТЕННА РАМКА 700 – СТЪЛБОВИДЕН МОДЕЛ 4
Всичко-в-едно решение за професионални функционални тренировки
Разширяемата тренировъчна система ATX®
Открийте ATX® Functional Wall Rig – Ladder 4 – компактна стенна рамка, която се монтира към стената и може да се разширява модулно. Тя е създадена за взискателни функционални тренировки, силови упражнения и калистеника. Тази висококачествена конструкция от системата ATX® Frame Rig System е идеална за професионални фитнес зали, студия за персонални тренировки или домашни фитнес пространства от висок клас.
Предимства на ATX® RIG системата
-
Индивидуални клиентски решения – custom build
-
Възможност за последващо разширение с допълнителни колони и лостове за набиране
-
Произведено в ЕС
-
Бърза доставка
-
Високо качество, постигнато чрез лазерно рязане и роботизирано заваряване
Максимална стабилност – сигурна стенна конструкция
Моделът ATX® RIG Ladder 4 се монтира едностранно към стената и предлага изключителна стабилност благодарение на перфорираните стоманени рамки ATX® Basis Frames и здравите болтови съединения. Необходимо е и закрепване към пода. Конструкцията от висококачествена стомана с прахово покритие осигурява дълъг живот и устойчивост дори при интензивна употреба.
Възможности за тренировка
Перфектен избор за:
-
Функционални тренировки с battle ropes, wall balls, kettlebells и други
-
Тренировки със собствено тегло – набирания, кофички, muscle-ups, повдигане на крака
-
Силови упражнения с лост – клекове, лежанка, мъртва тяга
-
Калистеника и гимнастика – от human flag до front lever
С помощта на допълнителни аксесоари (предлагат се отделно) рамката може да се надгради с J-hooks, дип-барове, стойки за клек и рафтове за тежести.
Технически характеристики
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Артикулен № | ATX-RIG7-W-BRI-04 |
| Марка | ATX |
| Дълбочина | 1970 mm |
| Ширина | 6070 mm |
| Височина | 2705 mm |
| Тегло | 265 kg |
| Цвят | Черен (RAL 9005, прахово боядисан) |
| Профил на стоманата | 70 x 70 x 3 mm |
| Сертификат | EN 20957 I.II.IV – S |
| Произход | German Engineering – Произведено в ЕС |
Включени елементи от системата ATX® Rig
-
5 x вертикални колони ATX-UPR-260
-
5 x стенни опори ATX-WCO-700
-
4 x напречни греди ATX-CRO-108
-
4 x напречни греди ATX-CRO-178
-
17 x интегрирани лоста за набиране ATX-MON-178
-
2 x допълнителни лоста за набиране ATX-OSB-105

